Ana Sayfa Genel, Manşet, Son Dakika 26 Ekim 2017 1115 Görüntüleme

SON DAKİKA ! İstanbul’da Yangın Çıktı

Olay yerine çok sayıda itfaiye sevk edildi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı..

İstanbul Ataşehir’de bulunan 52 katlı gökdelenin 15’inci katında yangın çıktı. 188 metre uzunluğundaki binadaki yangına müdahale için çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi. Son bilgilere göre, rezidanstaki yangın söndürüldü. Rezidansta yaşayanlar büyük panik yaşarken yangından etkilenenler arasında Fenerbahçe Doğuş’ta oynayan Luigi Datome de bulunuyordu…

İstanbul Ataşehir’de bulunan 52 katlı 188 metre uzunluğundaki bir rezidansta yangın paniği yaşandı. İlk bilgilere göre, binanın 15’nci katında soğutma sisteminde yapılan kaynak çalışmaları sırasında küçük çaplı bir patlama meydana geldi ve yangın çıktı.

Yangın nedeniyle rezidanstaki koridorları duman kapladı. Binadaki akıllı söndürme sistemi ve itfaiye ekiplerinin müdahalesi sayesinde yangın büyümeden söndürüldü. Fakat rezidansta yaşayanlar büyük panik yaşadı. Alt kattaki dairelerde tahliye edilirken, üst kattakiler ise tedbir amaçlı evlerinde bekletiliyor.

Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangında, dumandan etkilenen biri çocuk 4 kişiye, sağlık ekipleri tarafından ilk müdahale yapıldı.

Şu an söndürülen yangın sonrasında, duman tahliye işlemleri yapılıyor.

İlginizi çekebilir

THY’den Önemli Uyarı

THY’den Önemli Uyarı

Tema Tasarım | Osgaka.com